OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 30. Niedziela zwykła, 28.10.2012

W parafii witamy Ojca Maksymiliana, misjonarza ze Zgromadzenia Ojców Oblatów N.M.P. Nasz gość po Mszy św. będzie rozprowadzał „Kalendarze Misyjne”.

O godz. 15.00 dziś nabożeństwo różańcowe. W tygodniu Różaniec o godz. 17.30.

W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. niedzielny. Po południu o 13.30 nabożeństwo w kościele, procesja na cmentarz i nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu.

W piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w piątek o 7.00, o godz. 8.00 Różaniec za zmarłych wypominanych i Msza św. w ich intencji, również po południu o godz. 16.00 Różaniec za zmarłych wypominanych i po Różańcu Msza św. w ich intencji.

W Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunki zyskania odpustu: spowiedź, komunia św., odmówienie modlitwy Wierzę w Boga, Ojcze nasz, dowolnej modlitwy w intencjach Ojca św. oraz brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.

Naszych zmarłych polecamy dobremu Bogu w wypominkach. W ich intencji Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny i Różaniec ofiarowany i odmawiany w ich intencji przez cały najbliższy tydzień. Wypominki za zmarłych można składać i zapisywać w zakrystii.

W przyszłą niedzielę Kiermasz – rocznica poświęcenia kościoła. Suma kiermaszowa o 11.00.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom Więckowic Nowych, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian z Gorzowa z ulicy Małej, Golskiej, Jabłonkowej i z Libiąża. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o Dom Boży.

Napisane przez admin1 dnia października 27 2012 16:29:16