OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29. Niedziela zwykła, 21.10.2012

Dziś „Niedziela Misyjna” – modlitwą i ofiarą materialną wspieramy dzieło misyjne Kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na Misje św.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – dziś o 15.00, w tygodniu o 17.30. Różaniec w tym tygodniu chcemy ofiarować szczególnie w intencjach misyjnych Kościoła.

Dla chętnych i zainteresowanych tematyką misyjną mamy do rozprowadzenia przed kościołem pewną ilość czasopism misyjnych. Zachęcamy też do prenumeraty „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa” dla dzieci i młodzieży. To najbardziej wartościowe czasopisma na naszym rynku prasowym.

W czwartek Różaniec o 16.30, po Różańcu Msza św. szkolna.

Po Mszy św. szkolnej w czwartek spotkanie z gimnazjalistami z klasy III, którzy w tym roku szkolnym chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom Więckowic Nowych, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian również z Więckowic Nowych, nr od 41. do końca. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o Dom Boży.

W przyszłą niedzielę w parafii gościć będziemy misjonarza ze Zgromadzenia Ojców Oblatów. Wygłosi niedzielne kazanie i rozprowadzać będzie „Kalendarze Misyjne”.

Napisane przez admin1 dnia października 19 2012 17:46:15