OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 23. Niedziela zwykła, 9.09.2012

Dziś XXIII niedziela zwykła roku kościelnego. Kolekta niedzielna na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

Spotkanie modlitewne Rodziny Franciszkańskiej dziś o 15.00. Dziś też odpust w Kościeliskach. Suma o 11.00, nieszpory o 15.00.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Powinna ona gromadzić wszystkie dzieci i młodzież z naszej parafii ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

W piątek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Św., w sobotę M. B. Bolesnej. Franciszkanie z Góry św. Anny zapraszają na obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Św. Obchody trwać będą od czwartku do niedzieli. Centralne „Nabożeństwo Światła” w sobotę o godz. 19.00 To jedno z największych nabożeństw w skali całej Diecezji. Dojazd na Górę św. Anny indywidualny. Zachęcamy naszych parafian do udziału w tym nabożeństwie.

Wolontariusze z naszego parafialnego Caritas będą w tym tygodniu wydawać dary żywnościowe – nie ma tego za dużo, dary adresowane są do rodzin uboższych, wielodzietnych, osób starszych, samotnych. Dary wydawane będą w domu DFK w poniedziałek od 15.00 do 18.00 oraz we wtorek i w środę od 8.00 do 11.00.

Dla chętnych – mamy w zakrystii do rozprowadzenia Kalendarze Rolnicze na przyszły rok.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Sienkiewicza i Piaskowej, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z Gorzowa z ulicy Mickiewicza, Lompy, Tylnej, Morcinka, Kościelnej. Bóg zapłać za przyjście i za troskę o czystość Domu Bożego.

Przed kościołem dziś zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Kolekta w przyszłą niedzielę na budowę nowych kościołów w naszej Diecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Napisane przez admin1 dnia września 07 2012 22:29:06