II Festiwal BARKA w Pawłowicach
To już kolejny Festiwal Piosenkii Religijnej organizowany przez Pałac Pawłowicki przy współudziale gorzowskiej Caritas.
Odbył się on w kompleksie plenerowym przy pałacu w niedzielę 2 września. Piosenki śpiewały Claudia i Kasia Chwołka, Attonare – zespół z Komprachcic, Massuana – zespół z Kaszub i ... amatorska grupa wokalno- instrumentalna z Gorzowa pod kierunkiem ks. Proboszcza.
Festiwal poprzedziła koncelebrowana Msza św. o godz.11.00, której oprawę muzyczną zapewnił kaszubski zespół Massuana.
Ale było fajnie! I dla ducha i dla brzucha, jako że były liczne stoiska zaopatrzone w bardzo dobre jadło i napoje. W ostatniej części miała miejsce zabawa taneczna.

W galerii można zobaczyć zdjęcia - z Mszy św. oraz z festiwalu. Warto zaznaczyć, że przez aklamację Grand Prix w kategorii piosenki modlitewno-religijnej uzyskał wspomniany zespół z Gorzowa, który pięknie rozśpiewał licznie zgromadzoną publiczność.

W tym miejscu możesz przejść do Galerii zdjęć.

Napisane przez admin1 dnia września 04 2012 18:34:31