OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 18. Niedziela zwykła, 5.08.2012

Dziś XVIII niedziela zwykła roku liturgicznego. Kolekta niedzielna na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Po Mszy św. przed kościołem poświęcenie pojazdów – ku czci patrona – św. Krzysztofa. Pojazdy do poświęcenia stawiamy na parkingu przy kościele.

Jutro w liturgii święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek św. Teresy Benedykty, patronki Europy, w piątek św. Wawrzyńca. Na Górze św. Anny od piątku do niedzieli obchody kalwaryjskie ku czci Matki Bożej Wniebowziętej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pawłowic, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian z Więckowic Nowych, nr od 1 do 40. Bóg zapłać za zrozumienie, za troskę o Dom Boży.

W swej pielgrzymce na Jasną Górę przez Gorzów przejdzie piesza pielgrzymka z diecezji zielonogórsko – gorzowskiej. Jak co roku pielgrzymi będą prosić nas w czwartek o gościnę, o nocleg. Według zasady „gość w dom – Bóg w dom” niech parafianie gorzowscy, jak zawsze, wykażą się swą sławną już gościnnością.

Kolektę w przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, zbierze Rada Parafialna i jak zawsze pragniemy prosić o szczególniejsze ofiary – kolekta przeznaczona jest na te wszystkie prace, które prowadzimy w naszej parafii. Chcemy, żeby nasza świątynia była piękna i godna Pana Boga. Ta świątynia materialna i też świątynia naszego serca. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Napisane przez admin1 dnia sierpnia 04 2012 15:23:46