OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 16. Niedziela zwykła, 22.07.2012

Dziś XVI niedziela zwykła roku liturgicznego.

W tym tygodniu w czwartek przypada uroczystość św. Anny, głównej patronki diecezji opolskiej. W sobotę i w niedzielę na Górze św. Anny i w Oleśnie odpust ku czci św. Anny, w parafii zapraszamy wszystkie babcie i dziadków do uczestniczenia we Mszy św. w ich intencji w czwartek o godz. 18.00. Św. Anna i św. Joachim to szczególni patronowie osób starszych.

Zapisy na pieszą pielgrzymkę opolską na Jasną Górę w parafiach w Kluczborku. Grupa kluczborska wyrusza we wtorek 31 lipca ze starej parafii po Mszy św. o 7.00. Zakończenie pielgrzymki na Jasnej Górze Mszą św. w sobotę 4 sierpnia o godz. 11.00. Szczegóły także na naszej stronie internetowej p.t. "W wakacje".

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pawłowic, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian również z Pawłowic, wioska, nr od 31 do 64. Bóg zapłać za zrozumienie, za troskę o Dom Boży.

Napisane przez admin1 dnia lipca 20 2012 21:04:18