Odpust parafialny, 2012 r.
W uroczystość Trójcy Świętej, 3 czerwca 2012 r., obchodziliśmy święto patronalne naszego kościoła, odpust parafialny.
Na sumie Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył Ojciec Aleksander Helios.
Licznie zjechali kapłani z naszego dekanatu gorzowskiego, a czynny udział we Mszy św. i w procesji dookoła kościoła wzięli także: służba liturgiczna, poczty sztandarowe, orkiestra, dzieci komunijne i dzieci sypiące kwiaty, parafianie i goście.
Szczególnym akcentem uroczystości odpustowych był złoty jubileusz 50-lecia ślubów zakonnych naszej Elżbietanki z Gorzowa, Siostry Bernardy Szpakowskiej.
W galerii zdjęć można zobaczyć charakterystyczny moment nałożenia złotej korony Siostrze Bernardzie - przez Siostrę Prowincjalną Hieronimę z Katowic - jako znak "korony wiecznej", a także zdjęcia z procesji eucharystycznej wokół kościoła.
Napisane przez admin1 dnia czerwca 07 2012 17:16:54