Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 6. Niedziela Wielkanocna, 13.05.2012


Dziś VI niedziela Wielkanocy. O godz. 18.00 pierwsze tegoroczne nabożeństwo fatimskie (nie będzie o 15.00 nabożeństwa majowego). Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie ku czci Matki Bożej z Fatimy 13-go dnia każdego miesiąca, od maja do października.
Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone dziś w czasie Mszy św. ofiary przeznaczone na renowację ołtarzy, figur, obrazów w naszym kościele.


W przyszłą niedzielę – Wniebowstąpienie Pańskie. Przed tą uroczystością jak zawsze – Dni Krzyżowe, dni modlitw o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy. W poniedziałek, wtorek i w środę – rano o godz. 6.30 procesja błagalna do Krzyża w tej intencji ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych. Zapraszamy wszystkich, nie tylko rolników i działkowiczów.


Codziennie w naszym kościele odprawiamy nabożeństwa majowe, w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w niedziele o 15.00. Naszych parafian z wiosek prosimy, by – licznie gromadząc się przy Krzyżu lub przy kapliczce - nabożeństwa takie sprawować samodzielnie w swojej wiosce. Zapraszajmy do udziału w tych „majówkach” dzieci i młodzież. To odwieczna parafialna tradycja i nie powinna ona zaginąć!


W nadchodzącym tygodniu :

- w czwartek o 17.00 Msza św. szkolna

- w piątek o 16.00 próba dzieci przed pierwszą komunią św.

- dla gimnazjalistów z klasy trzeciej przygotowujących się do bierzmowania o 18.00 w piątek Msza św. i spotkanie w kościele

- w sobotę od godz. 16.00 do 17.00 spowiedź św. przed pierwszą komunią św. dla dzieci komunijnych, ich rodziców, rodzeństwa, rodziców chrzestnych, zaproszonych gości. Pierwsza komunia dziecka to wielkie święto religijne całej jego rodziny

- w przyszłą niedzielę w parafii pierwsza komunia św.
Dzieci, rodzice, goście gromadzą się przy kościele w przyszłą niedzielę o godz. 10.30, następnie procesjonalne wejście do kościoła.

Są jeszcze trzy wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch. Zapisy w zakrystii.

Za pomoc w sprzątaniu kościoła dziękujemy parafianom z Budzowa, o przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Gorzowa, z ulicy Kolorowej, Ogrodowej, Sportowej. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o czystość naszej parafialnej świątyni.


Przed kościołem rozprowadzamy Gazetki Parafialne. W nich m. in. porządek nabożeństw i intencje Mszy św. do dnia 10 czerwca.

Napisane przez admin1 dnia maja 12 2012 10:50:08
549 czytań · Drukuj