Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5. Niedziela Wielkanocna, 6.05.2012


Dziś V niedziela Wielkanocy. Kolekta niedzielna na potrzeby Kurii i Seminarium. O 15.00 nabożeństwo majowe.

Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w niedziele o 15.00. Naszych parafian z wiosek prosimy, by nabożeństwa takie sprawować samodzielnie w swoich wioskach, przy Krzyżu czy w kapliczce. Szczególnie zapraszajmy do udziału w takich „majówkach” dzieci i młodzież. To nasza piękna odwieczna parafialna tradycja i nie może ona zaginąć!

W nadchodzącym tygodniu :

- we wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski

- w czwartek o 17.00 Msza św. szkolna

- w piątek 17.00 próba dzieci przed pierwszą komunią św.

- również w piątek, o godz. 19.00 nabożeństwo dla młodzieży szkół średnich i starszej, prowadzone przez młodzież, o powołania do służby Bożej; w nabożeństwie obowiązkowo uczestniczą kandydaci do bierzmowania

- okazja do spowiedzi w tygodniu przed każdą Mszą św.

Pielgrzymi, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Włoch wpłacają należność do jutra w zakrystii. Spotkanie pielgrzymów z organizatorem pielgrzymki, p. Podzielnym, w niedzielę 27 maja o 16.00.

Za pomoc w sprzątaniu kościoła dziękujemy parafianom z Więckowic Starych, o przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Budzowa. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej parafialnej świątyni.

Kolektę w przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, przeprowadzi nasza Rada Parafialna i polecamy ją szczególnej ofiarności parafian. Dzięki tym ofiarom prowadzimy prace konserwacyjne i renowacyjne naszych ołtarzy, figur, rzeźb. Efekty są widoczne, nasza świątynia staje się coraz piękniejsza Bóg zapłać serdeczne za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Napisane przez admin1 dnia maja 05 2012 08:41:34
494 czytań · Drukuj