Zaloguj
OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2. Niedziela Wielkanocna, 15.04.2012


Dziś Święto Bożego Miłosierdzia. Święto ustanowione przez bł. Jana Pawła II, nawiązuje do objawień przekazanych Siostrze Faustynie. Koronka do Miłosierdzia Bożego niech stanie się dla wszystkich codzienną modlitwą. O godz. 15.00 dziś nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W czwartek o 17.00 jak zawsze Msza św. szkolna.

W piątek o 17.00 spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców w kościele.

W zakrystii można zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego.

Pielgrzymi, którzy zgłosili się na tegoroczną pielgrzymkę do Włoch, wpłacają należność za pielgrzymkę do dnia 6 maja w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Nowej Wsi. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian z Nowej Wsi od nr 27, z Tęczynowa i Biedy. Bóg zapłać za przyjście i staranie o czystość kościoła.

Bóg zapłać serdeczne za ofiary złożone dziś w czasie Mszy św. Dzięki nim możemy w naszym kościele prowadzić prace przy renowacji ołtarzy, obrazów, figur czy także inne prace. Bóg zapłać za ofiarność.

Dziś jeszcze także – w Święto Miłosierdzia Bożego – zbiórka do puszek przed kościołem na rzecz Caritasu Diecezji Opolskiej. Przed kościołem też rozprowadzamy Gazetki Parafialne.

Napisane przez admin1 dnia kwietnia 13 2012 14:42:39
493 czytań · Drukuj