OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5. Niedziela zwykła, 5.02.2012

Kolekta niedzielna na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W czwartek jak zawsze o 17.00 Msza św. szkolna.

W sobotę przypada Wspomnienie N. M. P. z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Włączmy się całym sercem w modlitwę za chorych i cierpiących.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafianom z ul. Małej, Jabłonkowej, Golskiej, Okólnej, Krótkiej . O przyjście w tym tygodniu najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy parafian z Zofiówki.
Bóg zapłać za zrozumienie i za troskę o Dom Boży.

W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna – z przeznaczeniem na konserwację i renowację ołtarza bocznego w naszym kościele. Kolektę tę polecamy szczególniejszej ofiarności wszystkich wiernych i już dziś Bóg zapłać serdeczne za ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Napisane przez admin1 dnia lutego 03 2012 12:40:20