OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela zwykła, 29.01.2012

W tym tygodniu, w czwartek 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, które w tradycji jest nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Czcimy w tym dniu Jezusa Chrystusa, który jest światłością świata i Jego Matkę, Najświętszą Maryję Pannę.
Msze św. w czwartek o godz. 7.00, 9.00 i wieczorem o 17.00. W czasie Mszy św. błogosławieństwo świec - tzw. gromnic.

W tym dniu przypada też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta w czasie Mszy św. w czwartek na utrzymanie klasztorów klauzurowych.

W piątek przypada wspomnienie św. Błażeja – patrona od chorób gardła. Po Mszy św. w piątek rano i wieczorem błogosławieństwo św. Błażeja.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.

Odwiedziny chorych w tym tygodniu wyjątkowo już w piątek, 3 lutego, od godz. 8.00 rano. Zgłoszenie chorych w zakrystii.

W zakrystii można też zapisać intencje Mszy św. na ten rok.

Składamy podziękowanie za złożone podpisy w obronie telewizji „Trwam”, którą KRRiT nie chce dopuścić na tzw. „platformę cyfrową”. Podpisało się kilkaset osób z naszej parafii i jest to dobry znak naszej religijności.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafianom z ul. Łąkowej, Sosnowej, Pieloka. O przyjście w tym tygodniu najbliższą sobotę o g. 9.00 prosimy parafian z ul. Małej, Jabłonkowej, Golskiej, Okólnej, Krótkiej . Bóg zapłać za zrozumienie i troskę o Dom Boży.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 27 2012 19:00:06