OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2. Niedziela zwykła, 15.01.2012

Bóg zapłać za serdeczne przyjmowanie Kapłana podczas kolędy, za życzliwość, za ofiary kolędowe, za dobre słowo. Niech dobry Bóg ma w swej opiece wszystkich parafian.

Dziś o godz. 14.00 w naszym kościele rozpocznie się koncert kolęd. Wystąpią zespoły z różnych miejscowości powiatu oleskiego. Gościem specjalnym będzie zespół „Promyki Maryi” z Zębowic. Szczegółowy program koncertu wywieszony jest na plakatach. Zapraszamy.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na ten rok. Można też zamówić prenumeratę Gościa Niedzielnego i Małego Gościa na I kwartał tego roku.

Z racji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka pamiętajmy w modlitwie o naszych przodkach – tych żyjących i tych zmarłych.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafianom z ul. Stalmacha, Bocznej, Gorzołki, Curie-Skłodowskiej, o przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian z ul. Powstańców. Bóg zapłać za zrozumienie.

W środę rozpoczyna się „Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan”. Włączmy się szczerze do tej modlitwy. Z tej też okazji w przyszłą niedzielę 22 stycznia w naszym kościele o godz. 15.00 Nabożeństwo Ekumeniczne. Przyjdźmy licznie. Zaprośmy naszych braci ewangelików mieszkających na terenie parafii. W czasie tegoż nabożeństwa w przyszłą niedzielę kazanie wygłosi Pastor z Kluczborka, ks. Paweł Szwedo.

Przed kościołem rozprowadzamy Gazetki Parafialne. W nich m.in. terminy ważniejszych wydarzeń parafialnych w tym roku oraz porządek nabożeństw i intencje Mszy św. wypisane do dnia 26 lutego.

Napisane przez admin1 dnia stycznia 13 2012 18:41:16