OGŁOSZENIA PARAFIALNE, Uroczystość Chrystusa Króla, 20.11.2011

Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
Po południu o 15.00 nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla.

W przyszłą niedzielę, pierwszą niedzielę Adwentu, rozpoczynamy święty czas Adwentu, czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia i przygotowania na przyjście Zbawiciela w Dniu Ostatecznym. Roraty w Adwencie odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

W tym tygodniu Msza św. szkolna jak zawsze w czwartek o 17.00.

Z racji liturgicznego wspomnienia św. Cecylii w sobotę o godz. 17.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji naszych organistów, chóru, orkiestry, scholi, zespołu młodzieżowego, w intencji żyjących i zmarłych. Zapraszamy.

Spotkania grup parafialnych:

- kandydaci na ministrantów w czwartek o 16.15
- ministranci po Mszy św. szkolnej w czwartek
- trzecia grupa kandydatów do bierzmowania w sobotę o 9.30
- schola w sobotę o 14.00.

Bóg zapłać serdeczne za sprzątanie kościoła parafianom z Rynku. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian również z Rynku, numery od 14 – 18. Bóg zapłać za okazaną pomoc i troskę o kościół.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok. Prosimy, by pomyśleć zawczasu o rodzinnych jubileuszach czy innych rocznicach.

W Diecezji, jak wiemy, praktykowana jest wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Każda parafia ma swój wyznaczony dzień – naszej przypadł 27 listopada, czyli w przyszłą niedzielę. Adoracja odbędzie w godzinach od 14.00 do 17.00. Porządek adoracji w przyszłą niedzielę: do 14.30 dzieci, o 14.30 młodzież, o 15.00 parafianie z wiosek, o 16.00 parafianie z Gorzowa.

Napisane przez admin1 dnia listopada 19 2011 12:37:59