OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 32. Niedziela zwykła, 6.11.2011

W parafii dziś Kiermasz. Nasz kościół obchodzi 116. rocznicę poświęcenia. Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu dziękujemy za dar świątyni. Bogu dziękujemy za budowniczych i fundatorów naszej świątyni. Suma Kiermaszowa w intencji parafian o godz. 11.00.
O godz. 15.00 Różaniec w intencji budowniczych, fundatorów, dobrodziejów naszego kościoła oraz za wszystkich zmarłych wypominanych.

Msza św. szkolna w czwartek o 17.00. Dla kandydatów na ministrantów w czwartek spotkanie w salce o 16.15, dla ministrantów po Mszy szkolnej. Spotkanie z drugą grupą kandydatów do bierzmowania w sobotę o 9.30.

W piątek Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00.

Bóg zapłać serdeczne za sprzątanie kościoła parafianom z ulicy Byczyńskiej, Młyńskiej, Polnej. O przyjście w najbliższą sobotę o g. 9.00 prosimy naszych parafian z ulicy Moniuszki.

W zakrystii zapisujemy intencje Mszy św. na przyszły rok. Prosimy, by zawczasu pomyśleć o rodzinnych jubileuszach czy innych rocznicach.

Kolekta dzisiejsza na potrzeby Seminarium i Diecezji. W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolekta zbierana będzie przez Radę Parafialną. Do spłacenia mamy kredyt, zależy też nam bardzo na kontynuowaniu prac konserwatorskich w kościele. Bóg zapłać serdeczne za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.

Przed kościołem rozprowadzamy Gazetki Parafialne W nich kilka aktualności parafialnych oraz porządek nabożeństw i intencje Mszy św. do dnia 4 grudnia.

Napisane przez admin1 dnia listopada 05 2011 08:51:51