OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 31. Niedziela zwykła, 30.10.2011

W parafii dziś tzw. „Niedziela Pastoralna”. Witamy ks. Bernarda Jurczyka, Ojca Duchownego w naszym Seminarium i dziękujemy za Jego posługę kapłańską w parafii. Bóg zapłać również za ofiary złożone dziś na potrzeby Seminarium Duchownego. W naszych modlitwach chciejmy pamiętać o nowych powołaniach do stanu kapłańskiego i zakonnego.

Po południu dziś o 15.00 nabożeństwo różańcowe za zmarłych, których polecamy Panu Bogu w naszych wypominkach. Wypominki – zalecki za zmarłych - można składać i zapisywać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. we wtorek niedzielny. O godz. 14.00 nabożeństwo za zmarłych w kościele i na cmentarzu.

We wtorek oraz w Dzień Zaduszny można zyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami czyli spowiedź, komunia św., odmówienie modlitwy Wierzę w Boga, Ojcze nasz i dowolnej modlitwy w intencjach Ojca św. oraz brak przywiązania do wszelkiego grzechu. Okazja do spowiedzi św. jeszcze jutro w poniedziałek rano od 6.30 oraz po południu od godz. 16.30.

Za zmarłych wypominanych ofiarowane będą Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny. W ich intencji odmawiać będziemy w tygodniu Różaniec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Szczegółowy porządek nabożeństw, intencje Mszy św. – to wszystko znajdziemy w naszych Gazetkach Parafialnych i w gablotkach kościoła.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. Kandydaci na ministrantów przychodzą w czwartek do salki już o 16.15. W piątek o 17.00 spotkanie modlitewno – katechetyczne dla kandydatów do bierzmowania.

Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej w tygodniu przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w sobotę od 8.00. Zgłoszenie odwiedzin chorych w zakrystii.

W przyszłą niedzielę w parafii Kiermasz – 116. rocznica poświęcenia naszej świątyni. Suma Kiermaszowa w intencji parafian o godz. 11.00.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Gorzowa z ulicy Byczyńskiej. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian również z ulicy Byczyńskiej, prawa strona, oraz z Młyńskiej i Polnej. Bóg zapłać za przyjście i za troskę o Dom Boży.

Napisane przez admin1 dnia października 27 2011 21:02:22