OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29. Niedziela zwykła, 16.10.2011

Dziś Uroczystość św. Jadwigi, głównej Patronki Śląska. Zarazem jest to 33. rocznica wyboru Papieża Jana Pawła II. Ten wybór niech przypomną nam „kremówki papieskie” rozprowadzane dziś przed kościołem przez nasz Caritas.

Akcentem papieskim w parafii będzie też uroczystość poświęcenia i zawieszenia w naszym kościele obrazu namalowanego przez artystę, obrazu z błogosławionym Janem Pawłem II. Na tę uroczystość zapraszamy już dziś – odbędzie się ona w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w czasie nabożeństwa różańcowego.

W tym tygodniu we wtorek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia. Naszych lekarzy, pielęgniarki, pracowników Służby Zdrowia i Siostry ze Stacji Caritas oraz wszystkich woluntariuszy z Parafialnego Caritasu zapraszamy we wtorek o godz. 17.00 na wieczorne nabożeństwo – na Różaniec i Mszę św. sprawowaną w ich intencji.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie w tygodniu o 17.00, w niedziele o 15.00. Praktykujmy też gorliwie modlitwę różańcową w wioskach naszej parafii – przy Krzyżu przydrożnym czy w kapliczce.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Zbiórka kandydatów na ministrantów w czwartek o 16.15, po Mszy szkolnej zbiórka ministrantów.

Próba scholi w sobotę o 14.00.

W piątek dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych spotkanie modlitewno – katechetyczne w kościele o godz. 16.30.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy do kościoła również w piątek na wspólną modlitwę i spotkanie połączone z katechezą:
w piątek o godz. 17.00.

W zakrystii przyjmujemy zamówienia na Gościa Niedzielnego na IV kwartał.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Dębiny. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy naszych parafian z Morgów.
Bóg zapłać za przyjście i za troskę o Dom Boży. Jeśli możliwe, prosimy o przyjazd ciągnika z przyczepą.

Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna. Kolekta za tydzień na Misje św.

Napisane przez admin1 dnia października 15 2011 11:08:19